Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Golf / foto: Shutterstock

Hříšník Tiger má rád drsný sex

Zdá se, že golfista Tiger Woods (33) byl v podvádění své manželky nadmíru aktivní. Navíc si, alespoň podle vyprávění bývalých milenek, s nimi dokázal řádně užít.

Zatím poslední z nich, která se tisku se svou avantýrou svěřila, uvádí, že ji Tiger "využíval" k sexu.

Mindy Lawtonová, třiatřicetiletá manažerka restaurace, sdělila londýnskému deníku News of the World, že měla s úspěšným golfistou intenzivní, rok trvající sexuální vztah, který začal v květnu 2006.

"Někdy jsem po milování vypadala jako hadrová panenka," řekla deníku. "On to měl opravdu rád drsně. Chtěl mě plácat a strašně rád mě při tom tahal za vlasy. Taky chtěl, abych na něj mluvila sprostě, ale tahání za vlasy bylo to, co ho opravdu nažhavilo."

Jiné Woodsovy milenky si myslely, že jejich vztah se slavným sportovcem byl něčím víc, než jen fyzickou záležitostí. Na rozdíl od nich Lawtonová věděla, o co jde. "Jediné, k čemu mě chtěl, byl sex," říká pátá milenka v řadě a dodává, že Woods je "sobecký a bezcitný muž".

Jedním z nejvíce šokujících odhalení bylo, že spolu sex provozovali mnohokrát v golfistově domě v Isleworth na Floridě. Bylo to údajně skoro v každé místnosti, včetně televizního pokoje. Ale také ve sprše, v obývacím pokoji a v garáži.

Na otázku, kde sex nebyl dovolen, Lawtonová odpověděla, že v ložnici Woodse a jeho ženy Elin Nerdegrenové. Tam se údajně jen podívala. První milenkou, která svůj románek s Woodsem sdělila exkluzivně magazínu Us Weekly, byla Jaimee Grubbsová. Další tři ženy, které jsou s milostným životem Woodse spojovány, se jmenují Rachel Uchitelová, Kalika Moquinová a Jamie Jungersová.

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 40