Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Ilustrační foto / foto: Shutterstock

Vychytávka: Mobil a cigára v jednom!

Jste závislí na telefonických hovorech a zároveň si nedovedete představit jediný den bez „čouda“? Pořiďte si mobil, který slouží zároveň i jako zásobník cigaret.

První byli Číňani
Výrobci mobilů už neví coby. A tak se rozhodli, že sestrojí telefon pro kuřáky. Jak takový mobil vypadá?

No, jako taková multifunkční cigaretová krabička, která má v sobě zabudovaný mobil i úložný prostor na cigarety.

Poprvé s tímto nápadem přišli Číňani, poté ho okopíroval celý svět. Dnes je v Evropě a Americe telefon k mání ve tvaru červené nebo bílé krabičky cigaret Marlboro a prodává se pod názvem The Marlboro 668 Phone.Takový malý zázrak!

Milovníci technických libůstek a skalní kuřáci si tak můžou dopřát mobil svých snů. Tato kouzelná cigaretová krabička váží pouhých 80 gramů, má více než čtyřcentimetrový displej, MP3 a MP4 přehrávač, bluetooth a rádio.

Vychytávkou je i 1,3 megapixelový foťák, který je ukrytý uvnitř telefonu, takže si jím můžete pořizovat supertajné fotky.

Málo je někdy více
Výrobci telefonu sice avízovali, že se jedná o výrobek pro kuřáky, měli však dodat „pro slabší kuřáky“, nebo pro ty, kteří chtějí s tímto neduhem postupně přestat.

Proč? Protože telefon má sice útulný zásobník na cigarety, ale vejde se do něj jen pár kousků (údajně půlka krabičky). Což je pro silné čoudily, kteří denně dají krabičku nebo dvě, jako plivnutí do vody.

Bacha, nevyhazovat!
Výhodou i nevýhodou tohoto mobilu je vlastně jeho podobnost s cigaretovým obalem. Občas se vám může stát (speciálně, pokud jste zvyklý po sobě prázdné cigaretové krabičky neuklízet), že telefon někde necháte.

To by byl drahý špás, protože tato technická cigaretová krabička, na rozdíl od té papírové, stojí majlant – něco kolem dvou tisíc korun. Objednat si jí můžete na www.ipmart.com.

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 166