Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Princess Tiaamii / foto: Shutterstock

Dvouletá dcera Jordan chce plastiku! A dostane ji!

Dítě nebo atrapa?

Pro většinu rodičů by byla představa, že jejich dítě touží třeba v patnácti letech po plastické chirurgii noční můrou. Jenže dceři modelky Katie Price pojmenované Princess Tiaamii jsou teprve dva! A už žádá matku o plastickou operaci! Chápe dítě, o co vlastně jde? A umí to vyslovit? Jenže Jordan se rozhodně nedá označit za „normální“ matku.

Nedávno šokovala veřejnost fotografiemi své dcery, na kterých má děcko pořádnou vrstvu make-upu včetně nalepovacích řas. Dokonce i exmanžel jedenatřicetileté modelky Peter Andre se vyjádřil ve smyslu, že to, co provádí jeho bývalá drahá polovička s dcerou, mu přijde odporné.

Katie tato kritika ani v nejmenším nerozházela a prohlásila: „Kdybych byla špatná matka, určitě by se o mě zajímala sociálka.“ No možná by měli.

magazin.cz

A „zodpovědná matka“ jde ještě dál. Prý ráda nechá svou dceru jít ve svých stopách a nechá jí udělat vylepšení v podobě estetické chirurgie. Jmenovitě prsa, botox a falešné opálení. Jen co dítě bude dost staré na to, aby tyto zákroky mohlo podstoupit. Bude z ní takové malá kopie maminky.

„Když chce udělat prsa, nemůžu jí v tom bránit. Ani nemám žádný problém s botoxem, můžeme na něj chodit spolu,“ řekla modelka novinářům z Daily Star.

Stejně tak nevidí Joradn problém v tom, že chce být malá Princess modelkou nahoře bez. „Až jí bude osmnáct a bude se chtít nechat fotit nahá, podpořím ji.“

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 390