Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Paris Hilton / foto: Twitter

Paris má plán, jak ještě víc zbohatnout!

Paris Hiltonová si chce otevřít vlastní řetěz hotelů.

Je to jen pár dní, co se převlékla za Marilyn Monroeovou, ale Paris Hiltonová nelení a na mušce má další podnik. Dědička hotelového řetězce si chce otevřít své vlastní "Hiltony".

Paris už experimentovala s hudbou i s filmem, uvedla na trh vlastní značku umělých řas, bot i příčesků, ale zřejmě to pořád nebylo ono. Teď konečně přišla na opravdu originální nápad.

Jak se budou jmenovat?
"V podstatě jsem už zkusila všechno, co se vyzkoušet dá. Teď bych se ráda pustila do nemovitostí. Já jsem v tomhle podnikání vyrostla a znám to celý život, ale je to také něco, co mě vždycky zajímalo. Teď jsem si vyzkoušela různé věci a dalším krokem je otevřít si vlastní hotely," řekla blondýnka reportérům Fox News.

Jak známo, Hiltonova rodina hraje velmi významnou roli ve světovém hoteliérství už celá desetiletí. Pokud tedy Paris chce své plány opravdu uskutečnit, zůstává otázkou, jak by se její hotely měly jmenovat.

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 16