Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Andrea Verešová / foto: Korzo

Verešová: Mateřské mléko vyměnila za ferrari

Není nad dobrý kšeft.

Modelka Andrea Verešová už nemá tak bujné vnady jako ještě před půl rokem. Ne, že by si je nechala zmenšit, ale před čtyřmi týdny přestala svého rok a půl starého syna Daniela Tobiase kojit.

Pořád chtěl cucat
Nebylo to prý ale vůbec jednoduché. "Byli jsme s manželem týden sami na dovolené a hned po příjezdu malý křičel - mami, cici … Prosil a chtěl nastavit prsíčko," svěřila se Andrea Korzu.

Ona ale odolala a přichystala si na malého lest. "Koupili jsme mu autíčko, ferrari. A má tam i další auta a stavebnice. Chvilku to ještě trvalo, než si zvykl, ale dnes už si na nějaké kojení ani nevzpomene. Je spokojený, díky bohu," tvrdí slovenská kráska s úlevou.

Kojila až až
Andrea svého druhorozeného syna kojila celkem rok a půl, starší dceru Vanessku kratší dobu. To, že malého kojit přestane, si naplánovala.

"Chtěla jsem, aby se už trochu osamostatnil a pořád si mě nevynucoval. Malou jsem kojila jen rok a tři měsíce a přestala jsem s tím z toho důvodu, že jsem už čekala Daníka. Ten rok a půl mi přijde akorát," myslí si Verešová.

Že by i tentokrát skončila proto, že je znovu těhotná? To se smíchem vylučuje. "Ne, ne, to opravdu nejsem," přísahá.

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 7