Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Dominika Kadlčková / foto: Korzo

Dominika Kadlčková: Dlouhonohé blondýny už ve světě nefrčí

Modelka Dominika Kadlčková se nejčastěji pohybuje na zahraničních molech. Jako dlouhonohá vyhublá blondýna přitahuje světové módní tvůrce.

Po zkušenostech ale Dominika došla k názoru, že vznosným blondýnám pomalu, ale jistě odzvoňuje. „Zatím jsou ještě dlouhonohé blondýny v kurzu. Ale ve světě už je to tak, že se pořád někdo snaží přijít s něčím novým, údajně zajímavějším. Vznosná blondýna je už klasika,“ tvrdí Dominika ze své zkušenosti.

Sázka na vzědání
Před časem si ji oblíbili i televizní diváci v seriálu Ulice v roli vnučky Vlastimila Peška. Zatím se modelingem úspěšné živí, ale myslí na to, co bude za pár let.

„Sázím na vzdělání, proto studuji podnikatelskou ekonomickou školu. Kdoví, jak budu vypadat třeba za pět let. Teď se v modelingu hledají zrzavé, pihaté, silnější i menší. Nebo extrémně vysoké. Teď už nikdo nehledá dokonalost, každý chce něčím šokovat. A hezkou holkou už nikdo nepřekvapí,“ tvrdí.

magazin.cz

Raději herečkou, než modelkou
Koncem ledna odlétá Dominika na dva měsíce do Kapského Města, potom se vrací do Prahy a pak zase pokračuje do Londýna, kde se bude procházet na módních molech. Ale teď – a pak mezi cestami – vymění molo za divadelní prkna. V Divadle Radka Brzobohatého hraje totiž roli Kazi v komedii Františka Ringo Čecha Dívčí válka.

„Cítím se na jevišti lépe, než na molu. Na něm jen chodím sem a tam v pěkných šatech. Ale na divadelních prknech v Dívčí válce mohu ještě dát lidem i radost, aby na chvíli zapomněli na své starosti,“ dodává Kadlčková.

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 21