Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Ilustrační foto / foto: shutterstock.com

Anna zakašlala… a z břicha jí vykoukly zapomenuté nůžky

Mladá žena strávila po operativním odstranění tuku z břicha pět měsíců s chirurgickými nůžkami v břišní dutině. Zjistila to, až když se rozkašlala.

Mladá žena, která své jméno udává jen jako Anna, zjistila příčinu dlouhodobých bolestí břicha, když po záchvatu kašle uviděla, jak jí z pupíku čouhá špička nůžek.

Valentýnský dáreček
Šokující je, že když to sdělila chirurgovi, který ji operoval, dozvěděla se, že prý s odstraněním nástroje není zapotřebí nijak spěchat.

Chirurg Anně nabídl, že jí deseticentimetrové nůžky z břicha odstraní zdarma jako „dárek k Valentýnovi“. Teď už jsou chirurgické nástroje z jejího těla venku a ona se podle informací listu Metro dobře zotavuje ze svého dobrodružství.

Tuk zmizel, nůžky přibyly
Operaci podstoupila v říjnu v Lyonu. Po dvou dětech si chtěla dát odstranit přebytečný tuk a kůži. Když si po operaci stěžovala na bolesti, lékař jí řekl, že je to zcela normální.

„Minulý týden začala hodně kašlat. Něco se tím asi pohnulo, protože se podívala dolů a uviděla, jak jí skrze pupík prošel kovový hrot asi tak velikosti nehtu na palci,“ řekl její manžel.

Rentgen následně odhalil, že jde o část chirurgických nůžek, a operující byl informován o chybě, které se dopustil. Jeho klid pak pacientku naprosto šokoval a bude se soudit. „Byl to jeho ležérní postoj k útrapám pacientky, který považujeme za zcela nepřijatelný,“ vypověděl Annin právník.

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 14