Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky ZDRAVÍ:

Sinice útočí na vodní plochy také letošní léto

Neodradí vás zelená barva vody od úlevného osvěžení v parných dnech? Pozor, ve vodě se kromě méně nebezpečných řas mohou množit také škodlivé sinice.

Sacharidy vůbec nejsou špatné: Ani při hubnutí se jich nebojte!

Chtěli byste vypadat lépe, shodit nějaké ty kilogramy a nabrat svalovou hmotu? Aby ne, kdo by si to nepřál? Ať už jsou vaše přání z hlediska formování vaší postavy jakákoli, určitě si budete muset dát pozor na sacharidy.

Při letních bazénových hrátkách dejte pozor na přecitlivělost na chlor

Navštívili jste veřejný bazén a pálí vás nyní oči, osypali jste se či kašlete nebo máte ucpaný nos? Možná jste přecitlivělí na přítomnost chlóru ve vodě.

Muchovník plodí ve velkém zdravé a chutné „indiánské borůvky“

Znáte sladké plody muchovníku neboli indiánské borůvky? Pokud ne, dnes se o nich spoustu informací dozvíte.

Chraňte svou pokožku proti UVB a UVA záření

Stále velké procento z nás řeší SPF faktor a ochranu pleti pouze v létě během opalování. To je ovšem chyba, pokožku bychom měli chránit celoročně.

Alergie na kočky představuje vážný problém, nová vakcína slibuje řešení

Máte rádi přítulného kočičího domácího mazlíčka, ale zdravotní problémy vám brání v jeho chovu? Možná se vám blýská na lepší časy.

Výhody i rizika pozdního těhotenství

Čtyřicítka už vám odbyla a vy jste začala uvažovat o miminku? Samozřejmě se svého snu nemusíte vzdávat.

Endometrióza je tichým zabijákem ženské plodnosti. Braňte se včas

V poslední době vzrůstá počet žen, které se snaží otěhotnět v pozdějším věku po dlouhém období braní hormonální antikoncepce. Tato kombinace je pro mnohé fatální, vede totiž zákonitě k neúspěchu.

Oční vady: co byste o nich měli vědět?

Oči jsou pro většinu lidí nejdůležitějším smyslem a jakékoliv změny ve vidění bychom měli co nejdříve zkonzultovat s očním lékařem.

Co byste měla vědět, jestliže se rozhodnete pro ambulantní porod

Nesnášíte pobyt v nemocnici a i pouhé tři dny jsou pro vás důvodem velkého stresu? Využijte možnost brzkého odchodu z porodnice neboli ambulantního porodu.

Novější články Starší články Starší články