Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Ilustrační foto / foto: Shutterstock

Bílá senzace vezme Prahu útokem

Již 6. června do České republiky zavítá celá plejáda ostřílených Djských hvězd. Ti si dají sraz s tisícovkami nadšenců do elektronické hudby oděných v bílém a společně to rozjedou v pražské O2 areně.

magazin.cz
Letošním nosným tématem bude oceán, oceán bílé. Na akci tak vstoupíte do úžasného vodního světa s osmdesátimetrovým útesem rozdělujícím taneční plochu, kde na vás čekají jedinečné videoprojekce a speciální efekty, které vycházejí z tématu oceánu. Více než 8 hodin cesty hlubinami oceánu, velké fontány tryskající vodu téměř ke střeše, nejrůznější mořská stvoření... a mnohem více.

Neméně důležitý je samozřejmě line-up, který je – jako již tradičně – opět hvězdný. Do Prahy zavítají taková jména jako Sandern Van Doorn, Tocadisco, Housequake nebo Eric Prydz (krátké profily níže). Celou noc budete mít možnost osvěžovat se lahodnými koktejly Beefeater a vlnit se do rytmu nejžhavějších beatů současnosti.

Program:
21:30: Housequake
Toto uskupení obráží kluby, festivaly i plážové párty již od roku 2005. Členové Roog, Erick E a MC Gee spolu dokáží divákům zprostředkovat vskutku energickou show okořeněnou dravými beaty. Jak Both Rogier van Bueren (Roog), tak Erick Eerdhuijzen (Erick E) již na scéně figurují nějakou dobu a jejich popularita jako jednotlivců i celého uskupení neustále stoupá. Uvidíme, co předvedou v Praze.

23:00: Eric Prydz
Erick Prydz je jeden z nejžhavějších producentů současnosti. Proslavil se megahity jako Call On Me či Proper Education, které jej vynesly na absolutní vrchol tanečního průmyslu.
Vlastní labely Mouseville, Pryda a Pryda Friends, kde produkuje více undergroundové hity. Skladby Pjanoo, která spatřila světlo světa na podzim loňského roku, stale dominuje světovým hitparádám a je považována za největší taneční hit roku 2008. V rámci světového turné zavítá i do Prahy, kde zcela jistě uchvátí svým magickým vystoupením tisíce z vás.

00:30: Sebastian Ingrosso
Tento DJ se poprvé představil domácím fanouškům na první Sensation v roce 2007, a právem sklidil velký obdiv a uznání. Po dvou letech se tak vrací tento člen legendární Swedish House Mafia, aby na své konto mnoha vystoupení od Miami po Ibizu, připsal opět kouzelnou Prahu.

2:00 Megamix
Vedle vystoupení DJských hvězd bude jedním z vrcholů večera populární Megamix, což je půlhodinový blok sestavených z největších tanečních hitů minulosti a současnosti. Během Megamixu sice nehraje žádný DJ, o to větší důraz je však kladen na vystoupení akrobatů a dalších vystupujících, která jsou doprovázena spektakulární show a ohňostroji.

2:30: Sandern Van Doorn
Za pouhých 5 let dokázal Sander van Doorn vydat více desek a světových hitů, či vyprodat akcí vice než většina DJs za celý život, a jeho kariéra stale strmě stoupá. Za jeden rok se dostal z 200. pozice ankety DJ Magu na 15. místo, ale tento mladý holanďan nepolevuje, a neustále se dere kupředu. Má za sebou debutové album Supernaturalist, pravidelně vysílá vlastní radio show a on-line televizní show, kde občas živě přenáší svá největší vystoupení. Na Winter Music Conference získal ocenění Best Breakthrough Artist, plánuje rezidenturu na Judgement Sundays na Ibize, a k jeho největším vystoupením bude po dvou letech opět patřit pražská Sensation 2009.

3:45 Tocadisco

Tocadisco vstoupil do hudebního světa prvním hitem Nobody Likes The Records That I Play. Následovalo celosvětové turné, a skvělé remixy pro různé umělce jako Mylo, Axwell & Ingrosso, The Egg, Deep Dish, Moby, ATB, New Order, Pet Shop Boys a mnoho dalších. Vydává další hitovky jako You re No Good For Me, Music Loud/Crazy Cursor, remix Walking Away a megahit Morumbi. Úzce spolupracuje s Davidem Guettou na hitech jako Love Dont Let Me Go nebo Tomorrow Can Wait. Jeho poslední hity Morumbi a Street Girls jistě neunikly ničí pozornosti. Kromě neuvěřitelně plodné producentské dráhy stíhá Tocadisco vystupovat na nejvýznamnějších tanečních událostech po celém světě, a pražské vystoupení na Sensation bude jedním z vrcholů letošního roku.

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 190