Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Britney Spears / foto: Sony BMG

Britney nefetuje, je maniodepresivní!

Co by to bylo za začátek nového roku bez dalších pikantních zpráv o popové princezně Britney. Sice se jí jakžtakž podařil comeback s novým albem Blackout, ale v soukromém životě to jde z kopce.

Fakt, že Britney Spears není právě vzorná matka, překvapí asi jen člověka, který několik minulých let strávil na nějaké hodně vzdálené planetě.

Matka na flámu
S exmanželem Kevinem Federlinem si sice pořídila hnedle dva potomky, ale místo aby se starala o jejich výchovu, užívala si všemožných radovánek, převážně alkoholově-drogových. Nakonec musel zasáhnout soud a děti se stěhovaly k tátovi Kevinovi, přičemž máma Britney měla právo je navštěvovat.

I to je ovšem minulostí, neboť zpěvačka se ve čtvrtek 3. ledna šprajcla a odmítla vrátit syny Seana Prestona a Jaydena Jamese Federlinovi, kterému byly svěřeny do dočasné péče.

Čistá jako padlý sníh
Byl z toho malý skandál, neboť se to neobešlo bez asistence policie a pro zpěvačku musela přijet sanitka, aby jí odvezla do nemocnice.

Důvod? Kvůli nachlazení to samozřejmě nebylo, policisté měli podezření, že Britney je pod vlivem návykové látky. Zasedl soud a výsledek je více než jasný: zatímco donedávna byli zpěvaččini synové v dočasné péči Kevina Federlina s tím, že je Britney smí navštěvovat, nyní soud Federlinovi děti přiklepl jednou provždy a navíc milé Spears zrušil právo je navštěvovat.

Zpěvačka to ale nenechala jen tak, před několika dny se objevilo prohlášení nejmenovaného zdroje, který se dušuje, že Britney nebyla v době policejního zákroku pod vlivem drog.

Potvrdily to prý i testy v nemocnici. „Vyšla z testů čistá. Tato dáma je čistá, jak jen může být, a už určitou dobu také je,“ prohlásil onen zdroj doslova. Důvodem zpěvaččiny momentální indispozice je prý její psychická porucha, která se projevuje střídáním manických a depresivních nálad.

Případ Spears vs. Federline vs. synové ještě neskončil, další soudní jednání se bude konat 14. ledna tohoto roku.

Byly za kolapsem Britney drogy, nebo ne?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 83