Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Michael Schumacher / foto: Shutterstock

Schumacher je nejrychlejší taxikář

Aneb nejrychlejší taxikář na světě. Každý někdy spěchá a každý to řeší trochu jinak. Když spěchá sedminásobný mistr světa F1 na letadlo, sápe se taxikáři na volant.

Michael Schumacher potřeboval stihnout letadlo a odvézt manželku i s dětmi včas na letiště. Když však za volantem taxi spatřil chudáka nebohého Turka, rozhodl se mu udělit lekci. Posadil taxikáře na sedadlo spolujezdce, usadil se za volant a vystřelil k jízdě ve stylu Rychle a zběsile.

Než si stačil vyděšený Tuncer Yilmaz uvědomit, co se děje, Schumi zdárně dopilotoval na letiště. Německý deník Abendzeitung cituje Yilmaze: „Seděl jsem na sedadle spolujezdce a na mém místě byl Michael Schumacher. Bylo to neuvěřitelné.“ A my tureckému taxikáři závidíme, také bychom se svezli s ikonou světového motorsportu.

„Byla to nejlepší jízda mého života. A taky ta nejrychlejší!“ pokračuje Tuncer, který obdivoval lehkost, s jakou Schumi předjížděl ostatní vozy, a rychlost, se kterou Michael projížděl zatáčky. Že nejde jen o smyšlenou kachnu, to dokazuje i vyjádření tiskové mluvčí Ferrari a Michaela Schumachera Sabine Kehmové, jež byla nucena tuto událost potvrdit.

Taxikář za jedinečný zážitek vyfasoval kromě platby 60 euro i dýško v hodnotě 100 jednotek této roztomilé evropské měny.

Michael Schumacher kupuje Fiat Seicento

Co na to říkáte vy?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 49