Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky SPOLEČNOST:

Nejkratší manželství celebrit. Trumfnete je?

Rozvody se nevyhýbají ani slavným. Na rozdíl od obyčejných lidí ale o těch jejich ví celý svět. Kterým párům vydržel manželský slib sotva pár dní?

Párty stan je univerzální řešení, jak zastřešit soukromou, firemní nebo prodejní akci

Ať už jde o venkovní svatbu, firemní akci, nebo sportovní turnaj, párty stany umí nabídnout univerzální řešení, které chrání před nepřízní počasí – deštěm i přílišným sluncem, a současně poskytují prostor pro vlastní bran

Je nošení miminek a batolat skutečně zdravé? V případě správného úvazu ano

Nošení dětí se opět dostává do módy. Přitom nejde o žádný moderní výdobytek, nošení potomků je staré jako lidstvo samo. Přesto se na něj objevují protichůdné názory.

Vybavení pro včelaře: Najděte vše potřebné pod jednou střechou u Včelařství Rážovi

Včelaření je fascinující činnost, která si kromě znalostí vyžaduje i kvalitní vybavení. Ať už jste začátečník nebo zkušený včelař, Včelařství Rážovi nabízí vše, co byste mohli potřebovat pro svou práci s včelami.

Co se stane, když přestanete jíst cukr? Získáte více energie, méně kilogramů i lepší spánek

O cukru se někdy mluví jako o bílém zabijáku. Pravdou je, že ho dnes najdeme téměř ve všech průmyslově zpracovaných potravinách, a to i v těch, které vůbec nejsou sladké. Dá se vůbec bezpečně vysadit?

Pokrmy, které vyžadují odvahu: Troufnete si na kachní embryo, sýr s výkaly či polévku z čerstvé krve?

K zážitkům správného cestovatele patří ochutnávka místní kuchyně. Na čem si lze za hranicemi naší malebné země pochutnat? Delikatesy pro odvážné a silné žaludky.

Některé výrobky se pro závadnost stahují z prodeje – po rýži a kakau následuje kosmetika

Tu a tam se objeví informace, že je některý z výrobků stahován z prodeje pro závadnost. Prodejce vyzývá k nekonzumování a nepoužívání výrobku a nabádá zákazníky, aby dané zboží vrátili do prodejny.

Nejbizarnější diety: Zónová, grepová, vatová či tasemnicová

Lidé se snaží zhubnout pomocí diet už po staletí. Mnozí jsou schopni podstoupit ledacos, a to mnohdy na úkor svého zdraví. Jaké nejbizarnější diety lidstvo vyzkoušelo?

Závislosti mohou být různé, některé i extrémní – plastické operace, opalování nebo pojídání nejedlých věcí

Závislost na drogách, na alkoholu nebo cigaretách je bohužel součástí života. O těchto závislostech se spolu se závislostí na hracích automatech hodně mluví. Jsou ovšem závislosti, které by vás možná ani ve snu nenapadly.

Oběti jedné role – herci, kteří nepřekročili slávu jedné své filmové postavy

Každý z herců touží po tom, aby jeho filmová postava zůstala v paměti diváků a aby se lidé k filmu, kde ztvárnili hlavní roli, rádi vraceli.

Novější články Starší články Starší články