Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky SPOLEČNOST:

Když děti chtějí domácího mazlíčka

Většina rodičů se musí dříve či později potýkat s tím, jak zareagovat na přání svých dětí pořídit domů mazlíčka, zvířátko. Jak na tuto prosbu reagovat, neublížit dětem a zároveň neustupovat za každou cenu?

Barevný úklid je zárukou čistoty

Bílá, žlutá, červená, modrá a zelená, to jsou hlavní prvky mezinárodní barevné úklidové strategie, jejímž cílem je eliminace rizika přenosu virů a bakterií. A jak vypadá v praxi barevný princip úklidu?

V Číně se již Velký bratr dívá i na toalety zaměstnanců

Na jedné straně obhajoba zaměstnavatele, který tvrdí, že monitoring slouží k dodržování harmonogramů zaměstnanců, na druhé straně rozčílení pracovníci, jejichž intimní záběry unikly na internet. K jaké straně se přikloníte?

Dobíjecí baterie s výdrží až 400 let? Náhodný objev studentky překvapil odbornou i laickou veřejnost

Studentce Kalifornské univerzity se povedl opravdu husarský kousek, který může způsobit revoluci v oblasti dobíjecích baterií a elektronických zařízení.

V čem si jsou podobné panda červená a panda velká?

V článku vám přinášíme pár zajímavých informací o pandách. V čem se liší panda velká a panda červená? Mají vůbec něco společného?

Václavu Havlovi se z prezidentských kandidátů nejvíce podobá Jaroslav Bašta

Prezidentských voleb se účastní nakonec devět kandidátů, některé navrhli poslanci a senátoři, jiní nasbírali potřebný počet podpisů. Ovšem téměř nikdo z nich může říci, že byl trestán komunistickým režimem. Téměř.

Věci, které vznikly v důsledku chyby vynálezců čistě náhodou

Velké množství vynálezů vzniklo vlastně pouhou náhodou, kdy se vědci snažili vyvinout nebo vyrobit něco zcela jiného, ale omylem vzniklo něco, díky čemuž se mnozí z nich dokonce velmi proslavili.

Silvestrovské zajímavosti, aneb proč se slaví konec roku tak, jak se slaví

Příchod nového roku se musí oslavit ve velkém stylu. Rachejtle, šampaňské a ti nejbližší kolem. Přemýšleli jste ale někdy nad tím, proč se konec roku slaví tak, jak se slaví? Proč je na silvestrovskou noc takový hluk?

Dávat, či nedávat si předsevzetí do nového roku?

S příchodem nového roku mnozí rekapitulují ten předešlý a snaží se stanovit si ambiciózní cíle.

Komunistická minulost prezidentských kandidátů dnes už zřejmě nevadí

Vadí či nevadí komunistická minulost? Pokud je to pro někoho vodítko u prezidentských voleb, které se u nás brzy budou konat, velmi se takovému voliči zúží výběr. Podívejme se na minulost všech 9 kandidátů, kteří se ucházejí o naš

Novější články Starší články Starší články