Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky SPOLEČNOST:

Bílý teror: Moderní forma mučení cíleně narušuje lidskou psychiku

Nic pro slabé povahy - teror bez použití fyzického násilí přivádí k šílenství i velmi otrlé jedince. Jak probíhá novodobé mučení bílou barvou?

Před 30 lety se rozpadalo Východní Německo. Co si ještě pamatujete o „Dederónech“?

Německá Demokratická Republika (Deutsche Demokratische Republik - DDR) končila svou nepříliš dlouhou historii právě před třiceti lety. Na rozdíl od ostatních východních států se ani nepokoušela reformovat. Jak rychlý rozpad vypadal?

Je váš kolega sociopat? Neberte si jeho chování osobně

Je váš soused, kolega v práci či kamarád při běžném přátelské setkání okouzlující a šarmantní skvělý společník, o kterém se tu a tam šíří fámy, že někoho podvedl, choval se agresivně či jednoduše nedodržel co slíbil?

Překvapivý objev astronomů – 13. znamení zvěrokruhu razantně mění původní horoskop!

Proč jste možná narozeni ve zcela jiném znamení, než jste původně mysleli? Odpovědí je Hadonoš, 13. znamení zvěrokruhu, které výrazně zamávalo s původním horoskopem.

Před 80 lety na Polsko útočili z jižního směru také Slováci

Proč Slováci podpořili německou armádu a jaká byla úloha Slovenského státu v prvních dnech 2. světové války? 4. Září 1939 došlo k přímým vojenským střetům mezi slovenskou a polskou armádou.

5 důvodů, proč dnešní výchova selhává

Jsou nevychované děti důsledkem líných rodičů nebo celkovým nastavením současné společnosti?

Právo na smrt. Jak ho řeší jednotlivé evropské země?

Eutanazie, asistovaná sebevražda nebo přerušení lékařské péče. Různé pojmy se stejným cílem – umožnit nevyléčitelně nemocnému dobrovolně ukončit život.

Jak probíhá stěhování s firmou PROFIGROUP

Všichni víme, jak obvykle probíhá klasické stěhování – stres, nepohodlí, námaha, komplikace, zmatky a vyčerpání.

Jaký vliv má pořadí narození na naši povahu? Možná zásadnější, než bychom čekali

Pořadí, ve kterém se narodíme ovlivňuje nejen naše rodinné vztahy, ale také způsob, kterým nazíráme na svět. Jací jsou jedináčci a kdo ze sourozenců je na tom nejlépe?

Řeč těla na vás prozradí více, než si myslíte. Tři základní chyby, na které byste si měli dát pozor

Nonverbálním způsobem sdělujeme obvykle svému okolí více, než bychom chtěli a bylo nám milé. Na co si dát pozor, aby naše řeč těla byla v souladu s tím, co říkáme?

Novější články Starší články Starší články