Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky SPOLEČNOST:

Spořit dětem již od narození nebývá vždy výhodné

Očekáváte brzy přírůstek do rodiny, nebo máte malé děti a přemýšlíte, jak je nejlépe zabezpečit do života? Chcete jim k plnoletosti dát alespoň něco do začátku? Existují různé způsoby spoření pro děti již od narození.

Jak se nezbláznit z dlouhodobé karantény a zachovat si i doma psychickou kondici

Zastihla vás nepříjemná informace o nuceném pobytu doma a již nyní se obáváte, jak to všechno zvládnete? Neděste se, pobyt doma si můžete jednoduše zpříjemnit.

Pouze 12 lidí dokázalo překonat hodnotu IQ Alberta Einsteina, mezi nimi nedávno také 11letá dívka

Prohlásíme-li o někom, že je chytrý jako Einstein, máme na mysli, že se jedná o osobu s nadprůměrnou inteligencí. Brzy by se však mohlo toto přirovnání změnit. Mladičké dívce z Íránu bylo totiž naměřeno IQ s hodnotou 162.

Piloxing, spojení elegance a boxu, je cestou k vysněné postavě

Slyšeli jste o piloxingu? Jestli ne, pojďte se s námi podívat, co vám toto inovativní cvičení, které vzniklo spojením pilates a boxu, může nabídnout.

Rychlá obnova kondice po porodu nemusí být jen nedostižným snem

Většina žen zvyklých před těhotenstvím na intenzivní pohyb se jen těžko smiřuje s omezeními nastávajících 9 měsíců. O to více se poté těší na období po porodu, kdy bude moci opět začít sportovat.

Oslavte se svým mazlíčkem Mezinárodní den zvířat

Milujete zvířátka a vůbec jste nevěděli, že 4. října slaví svůj velký svátek? Ano, Mezinárodní den zvířat existuje a traduje se již několik desítek let.

Nejšílenější diety, které lidé dobrovolně drží

Především ženy jsou kvůli postavě schopny udělat cokoliv. Dokonce podstupují i drastické diety, které na první pohled vypadají nepochopitelně až bláznivě. Jaké to jsou?

Ani v karanténě nemusíte omezovat své pohybové aktivity. Cvičit se dá i doma v obýváku

Zaskočila vás nucená karanténa, která vám nejen překazila pracovní plány, ale také se pokouší o podporu atrofie vašich svalů? Nevěště hlavu. Cvičit se dá i doma.

Vyzkoušejte virtuální běh a podpořte zvířata v zoo

Běháte rádi, nebo byste rádi začali, ale chybí vám motivace? Milujete zvířata a rádi byste přispěli na jejich krmivo a péči v zoologických zahradách? A už jste někdy slyšeli pojem virtuální běh?

Asijský fenomén minimalistického bydlení. Jak se žije na 4 m²?

Dokážete si představit žít ve stísněné místnosti, kde se sotva otočíte? Pro některé obyvatele Jižní Koreje jde o realitu všedního dne!

Novější články Starší články Starší články