Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky SPOLEČNOST:

Jak prát prádlo, aby nám skutečně vonělo

Každý má rád vůni čerstvě vypraného prádla. Ta svěžest a čistota co je cítit, nám dělá dobře. Jak je možné, že prádlo někdy po vyndání z pračky má spíše nepříjemný odér, než příjemnou vůni?

Medvídek z růží je krásný dárek z lásky

Vybíráte dárek, ze kterého bude na první pohled patrné, že jde o dárek z lásky? Věnujte medvídka z růží. Rozhodně to není jen dárek k Valentýnu.

Usnadněte si schválení hypotéky - připravte se na ni předem

Víte, co k získání hypotéky potřebujete a jak se připravit, abyste z banky neodešli s nepořízenou?

Plzeňský pohřební ústav již 30 let pomáhá pozůstalým

Smrt blízkého člověka je jednou z nejhorších životních zkušeností. Přesto se jí nikdo z nás nevyhne, každý si tím jednou musíme projít. Výhodou je, pokud se v takové chvíli máme o koho opřít.

Čím překvapit děti na Den dětí?

Co to vzít letos za jiný konec a místo dobrot obdarovat děti něčím, co pro ně bude mít větší hodnotu a zároveň bude zdrojem zábavy?

Německý boxer - něžný barbar i skvělý parťák k dětem

Německý boxer je krásný statný pes typický svým plochým čenichem a mírným předkusem, kterého lidé často berou jako bojového psa. Přitom je to skvělý parťák do nepohody a úžasná chůva k dětem.

Chcete do svého hotelu nalákat více zákazníků? Vybavte jej moderním fitness centrem

Přemýšlíte o tom, jak zviditelnit vaše hotelové služby? Možností je neuvěřitelné množství, přičemž jedním z hlavních lákadel je samozřejmě vybavená posilovna. Jak na to?

Malá vesnička Líšný se dočká po dvou letech jubilejního 50. ročníku Líšenských pochodů Českým rájem

V sobotu 4.6.2022 se konečně, po dvou letech odkladu, kvůli zákazu konání hromadných akcí, uskuteční jubilejní 50. ročník Líšenských pochodů Českým rájem. Je až neskutečné, jakou tradicí se tento pochod stal.

Zvíře do bytu? Ano, ale vybírejte pečlivě

Mezi námi se najde velká spousta těch, kteří by byli nejraději v neustálém obklopení zvířat. Jenže říkají, že v bytě by každé zvíře trpělo. Existují ale domácí mazlíčkové, jimž menší bytová jednotka vůbec nevadí.

Lama jako domácí mazlíček? Nudit se nebudete

Říkáte si, že psi nejsou dostatečně nároční domácí mazlíčkové a že s papoušky se budete nudit? Tak si pořiďte lamu! Tento netradiční domácí mazlíček je rozhodně společníkem, se kterým nudu nepoznáte.

Novější články Starší články Starší články