Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky BYZNYS:

Jak pečovat o zákazníky, aby se rádi vraceli?

Prozradíme vám, co byste v rámci budování dlouhodobějších vztahů měli udělat.

Moderní kartonové obaly pro více ekologické balení

Během období, kdy je zasílání balíčků víceméně na denním pořádku, je velmi důležité vybírat takové obaly, které jsou snadno recyklovatelné a představují více ekologickou variantu. Na co si dát pozor při výběru krabice i výplň

Prodej společnosti s ručením omezeným umožňuje získat vlastní s.r.o. už během 24 hodin

Pakliže máte dobrý podnikatelský nápad a chcete si založit vlastní firmu, která by jej realizovala, musíte zpravidla podstoupit dost úkonů před tím, než jménem nové firmy budete moci skutečně začít podnikat.

Proč jsou online casina tak populární

Nějaká forma hazardu tu je s námi již tisíce let a je vysoce nepravděpodobné, že by se někdy někomu podařilo ho zcela vymýtit. Zdravé riskování se totiž může řadit mezi bezpečné adrenalinové sporty a trochu toho adrenalinu má občas

Nevystačíte s výplatou? Poradíme, jak najít balanc mezi příjmy a výdaji

Do výplaty je ještě daleko a vy už jste svůj účet vyčerpali skrz naskrz? V tom případě nejste prvními ani posledními, kdo se do takové situace dostal.

Je opravdu SEO mrtvé?

Téměř kdykoliv vyjde nová aktualizace vyhledávačů a jejich algoritmů, vykřikují někteří, že nyní už je SEO opravdu mrtvé. Nikdy však nemají pravdu.

Delegování práce: 7 tipů a triků, které vám ušetří čas i peníze

Delegování úkolů na zaměstnance a kolegy je klíčovou schopností každého manažera. Podle studie společnosti Gallup generální ředitelé, kteří vynikají v delegování práce, generují o 33 % vyšší příjmy. Jak správně delegovat?

Veďte si elektronické záznamy o školení zaměstnanců

Zaměstnavatelé jsou povinni zaměstnancům zařídit celou řadu školení, například BOZP a PO. Kromě školení však musí vést i dokumentaci a záznamy o školení.

Kde hledat nové pracovní nabídky?

Domníváte se, že nyní po covidu není ta nejlepší chvíle hledat si novou práci? To by neměl být důvod zůstávat v zaměstnání, které vám plně nevyhovuje.

Naučte se, jak ušetřit na pojištění díky srovnání pojišťoven

Chcete mít pojistku, se kterou budete připraveni na víceméně cokoliv, ale nechcete platit příliš velké částky? V takovém případě se vám bude hodit praktické srovnání, díky kterému si jednotlivé nabídky pečlivě, a především rych

Novější články Starší články Starší články