Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky LÁSKA A SEX:

Sugardating jako stále oblíbenější vztah

Sugardating, nebo chcete-li cukrové randění, je název vztahu mezi mužem a ženou, kde je markantní věkový rozdíl a i finanční poměry obou ve vztahu jsou většinou značně rozdílné.

5 důvodů, proč ženy při sexu sténají. Ne vždy za tím stojí výkon muže

Sex je záležitost velice intimní, doprovázená mnohými věcmi. Třeba i ženským sténáním. Pro muže je to většinou zvuk velice malebný, dokud si tedy neuvědomí, že za ním může stát i něco jiného než jejich dobrý výkon.

Je milování nudným stereotypem? 4 místa, kde to bude opět stát za to

Zejména v dlouhodobých vztazích se sex stává nudným stereotypem, ke kterému navíc nedochází tak často. Neobvyklá místa však mohou situaci napravit..

Kde je pomyslná hranice mezi normou a zvrhlostí?

Co je pro jednoho v sexu a v milování běžné, může se zdát druhému už jako perverzní. Co jednoho vzrušuje, může jiný vnímat jako něco pohoršujícího. Co už je úchylka a co je ještě normální?

Nebinární lidé se už objevují i mezi celebritami

Označení „nebinární“ je jednou z kategorií genderu. Co to vlastně znamená a kdo ze slavných osobností se k tomuto pojetí hlásí?

4 tipy, jak oddálit předčasné vyvrcholení

Věděli jste, že průměrný pohlavní styk trvá 3-17 minut? Bohužel v mnoha vztazích by i za tři minuty byli nadšení. Holt, předčasná ejakulace umí intimní okamžik pořádně zkazit. Naštěstí existují způsoby, jak jí zabránit.

Kamarád taky rád, aneb jak změnit přátelství v lásku

Možná se to stalo i vám. Máte kamaráda, kamarádku se kterou si báječně rozumíte, můžete si říct úplně všechno. Znáte se. A najednou vám dojde, že k parťákovi pro zábavu a volný čas cítíte více, než byste měli.

Jak po rozchodu dostat z hlavy expartnera co nejdříve

Rozešli jste se a vy expartnera pořád musíte myslet? Stýská se vám? Máte najednou pocit samoty, i když jste obklopeni lidmi? Dostaňte ho rychle z hlavy.

Jak se vyrovnat s rozchodem a nezbláznit se z toho?

Rozchod je nepříjemná věc, kterou si prošel asi úplně každý. Zatímco ještě před několika týdny či měsíci bylo všechno v naprostém pořádku, teď je všemu konec. Každý z nás se s rozchodem vyrovnává jinak.

13. komnata s názvem mokrý orgasmus. Jak ji odemknout?

Mokrý orgasmus nebo chcete-li ženská ejakulace, je snem mnoha mužů. Touží poznat jaké to je, když přivedou partnerku na vrchol rozkoše a následně ještě překročí pomyslnou hranici.

Novější články Starší články Starší články