Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky TECHNIKA:

Jak si vytvoříte dokonalou kávu v domácích podmínkách?

Káva patří mezi nejoblíbenější nápoje na celém světě. Hlavním důvodem jsou její povzbuzující účinky, díky nimž zvládáme lépe pracovat, studovat, sportovat, a dokonce se i bavit.

Digitální fotoaparát: Je to kamarád sociálních sítí?

Sociálním sítím vládnou selfies a snímky zachycené na chytrý telefon. Aby ne, mobil mají všichni po ruce a stihnou tak rychle a pohodlně zaznamenat jedinečné chvíle i nečekané momentky.

Vánoční akce: Fotovoltaika s baterií zdarma

V současné době je kladen důraz na udržitelnost životního prostředí, takže mnohé domácnosti hledají účinný a ekologický zdroj energií.

K čemu slouží magnetický separátor a kdo je největší výrobce v ČR?

Magnetický separátor, tajemný hrdina v průmyslu, jehož význam neustále, a to z dobrého důvodu.

Která role designéra UX je pro tebe ta pravá: Jak si vybrat

Design uživatelského rozhraní (UX) má moc rozhodnout o úspěchu či neúspěchu dnes už skoro každého podnikání.

Co by nemělo chybět žádnému majiteli motorového vozidla

Pokud vlastníte motorové vozidlo, měli byste mu věnovat i náležitou péči, protože ta prodlouží jeho životnost i půvabný vzhled.

Jak vybrat vhodný vodoměr? Poradíme vám

Vybrat vodoměr není tak jednoduché, jak by se mohlo na první pohled zdát. Předtím, než sáhnete po konkrétním modelu, byste měli porozumět faktorům, které výběr vodoměru do určité míry ovlivňují.

Plochá střecha vyžaduje pořádnou péči. Na co si musíte dávat pozor?

Nezáleží na tom, jestli vlastníte výrobní halu, sklad, obchod, školu, nebo jakýkoliv jiný typ budovy, drtivá většina z vás pravděpodobně zvolí plochou střechu.

Šnekový dopravník na obilí, uhlí i na hnojiva vyrobí CanAgrocz

Významným lídrem na poli šnekových dopravníků je přeštická společnost CanAgrocz. Specializuje se na výrobu a dodávky šnekových dopravníků poháněných hydromotory a patří mezi největší výrobce šnekových dopravníků s výkonem od

Skladové stany jako dočasné řešení a jejich výhody v praxi

Pokud potřebujete na nějakou dobu uskladnit nějaké věci, pak skladové stany jsou výbornou možností. Ať už jde o stavební projekt, kulturní akci nebo například humanitární misi. Oproti klasickým skladovým halám přinášení mnoho výho

Novější články Starší články Starší články