Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky CESTOVÁNÍ:

Vendryně nabízí romantické procházky i focení s karakalem

Slezské Beskydy nabízí také spoustu krásných míst k navštívení. Jedním z tipů na výlet je určitě i obec Vendryně. Zde najdeme například minizoo nebo takzvané vápenky.

Vlajky Sovětského svazu zaplavily jižní Ukrajinu

Včera probíhaly oslavy Dne vítězství v některých zemích na východ od nás, kdežto v České republice jsme jej slavili už o den dříve. Na sovětské vlajky se tu už zapomnělo, vystřídaly dokonce i v Praze moderní americké.

Obrův chodník láká k procházce návštěvníky Irska

Kdo jede do Irska a chce spatřit místní unikáty, neměl by minout tzv. obrův chodník.

Staňte se mnichem či jeptiškou a vyzkoušejte si, jak se žilo v klášterech

V Českém Krumlově jsme si tentokrát vyzkoušeli jednu z expozic na vlastní kůži a objevili taje knihtisku, klášterní apatyky i alchymistické dílny.

3 nejatraktivnější místa na světě. Učaruje vám Holandsko nebo Čína?

Plánování letní dovolené je na stole v mnoha českých rodinách. Pokud se letos nespokojíte s Mácháčem, co navštívit některé z nejatraktivnějších míst na světě? Nabízí se nejen čínské hory Tianzi.

Užijte si prodloužený víkend plný relaxace v lázních

V posledních několika měsících výrazně vzrostl zájem o wellness pobyty, protože spousta lidí si uvědomuje, že i organismus potřebuje regeneraci a odpočinek.

Na co se letos podívat v Českém Krumlově

Český Krumlov je nejnavštěvovanější město jižních Čech, v němž se jako stuha klikatí řeka Vltava. Je oblíbené turisty i vodáky a nabízí spoustu kulturních zážitků.

5 rozhleden v jižních Čechách, které stojí za návštěvu

Milujete pohled do krajiny z vysokých míst a navštívíte každou rozhlednu, kterou potkáte? Pokud vaše kroky povedou na jih Čech, máme pro vás tip na pět rozhleden, z nichž je okouzlující výhled a rozhodně stojí za námahu na ně vyšlap

Jižní Ukrajina se pomalu odpoutává od Kyjeva

Chersonská oblast na Ukrajině sousedí s Krymem a je mimo kontrolu kyjevské moci už více, než měsíc. Navíc, boje se jí až na výjimky vyhnuly a téměř vše tam zůstalo zachováno. Jak se tam žije, kdo tam vládne a jaké mají lidé perspek

Havarijní pojištění a ojetá auta – kdy se vyplatí sjednat?

Každý motorista musí mít ze zákona sjednané povinné ručení, které kryje pouze škody způsobené na majetku třetích osob. Pokud chcete chránit sebe i svůj automobil, musíte si sjednat často diskutované havarijní pojištění.

Novější články Starší články Starší články