Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky STYL:

Uvažujte o černé či šedé střešní krytině

Vybíráte novou střechu a chtěli byste něco neobvyklého? Pak přemýšlejte o černé střeše. Hodí se k moderním i tradičním stavbám a vedra se bát nemusíte.

Kraťasy jsou po roce zpátky! Jaké letos v létě obléknout?

Se zvyšujícími se hodnotami na teploměru je zapotřebí se rozloučit s džíny a kalhotami, ve kterých by nám v nadcházejícím ročním období bylo jenom pořádné horko.

Přechodné bundy, které jsou v módě. Vyzrajte na chladné letní večery

Ráno chladno, přes den horko, v noci začínají teploty opět padat – jev, který je pro aktuální roční období tak typický. Vyzrajte na něj s přechodnými bundami, které nijak nezničí váš celkový outfit.

Kolekce kožených doplňků barvy Cognac vznikla na Moravě

V módním světě se trendy neustále mění, přičemž stále více lidí preferuje kvalitní produkty, ideální vyrobené v České republice.

Espadrilky budou královnami letošního léta. Jaké si pořídíte vy?

Je tady léto! A s ním přichází na scénu i otevřené typy obuvi, baleríny a nově také espadrilky. I když je pravdou, že s espadrilkami jsme se setkali už vloni, ovšem letos budou královnami vašeho botníku.

TOP 5 basketbalových tenisek podle Footshopu

Když se řekne basketbal, často si vybavíme USA, velmi vysoké hráče, NBA, volné oblečení a tenisky. Basket je totiž sport, který zásadně ovlivnil čím dál tím více rostoucí popularitu tenisek mezi módními nadšenci.

Tipy na nejlepší cognac, brandy a armagnac

Cognac (česky koňak) je nápojem gentlemanů, o tom není sporu. Je to nejprestižnější druh brandy a je symbolem požitkářství a luxusu. Názvem cognac se ale nemůže pyšnit kdejaká pálenka. Chcete si umět vybrat ten správný?

Gucci se svými brýlemi vzhůru nohama sklízí obdiv i posměch

Značka Gucci je známá svojí extravagancí, ovšem poslední dobou vzbuzuje debatu, jestli její výstřelky nejsou už trochu za hranou. Po roztrhaných punčocháčích a virtuálních teniskách přicházejí na scénu brýle vzhůru nohama.

Posezení na zahradě: Před nepřízní počasí vás ochrání kvalitní party stan

Abyste neriskovali, že vám posezení s přáteli zkomplikují nešvary počasí, je dobré myslet na nějakou ochranu před deštěm. Rozhodně kvůli tomu nemusíte stavět pergolu či altán, postačí, když si objednáte kvalitní party stan.

Býčí sperma i ptačí trus – poznejte novinky v přírodní kosmetice

V posledních letech je přírodní kosmetika velkým tématem. Vyzkoušet můžete například vlasovou kúru z býčího spermatu či make-up ze slavičího trusu.

Novější články Starší články Starší články